Kraków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2

Biuro Nieruchomości PGE, oferuje do sprzedaży atrakcyjny lokal biurowy, 2 pokojowy zlokalizowany w rejonie  Biały Prądnik, ul. Białoprądnicka w dzielnicy Krowodrza.

LOKALIZACJA:
Lokal biurowy zlokalizowany jest w rejonie Białego Prądnika, przy ulicy Białoprądnickiej, w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja w tym rejonie zapewnia dojazd  w każdym kierunku Krakowa, i bardzo dobry wylot na autostradę A4. Wokół osiedla istnieje rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa.

NIERUCHOMOŚĆ:
Lokal znajduje się w przyziemiu 4 piętrowego bloku z roku 2010. Na powierzchnię 32m2 składają się 2 osobne pokoje, kuchnia i przedpokój. Lokal posiada drzwi antywłamaniowe.
Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, odmalowana. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Lokal jest obecnie wynajmowany firmie . Istnieje możliwość przerobienia lokalu na mieszkanie.
 
FINANSE:
Cena sprzedaży 315 000 zł
Czynsz administracyjny 280 zł

KONTAKT:
T: 784 222 762
Biuro Nieruchomości PGE

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Robert Pałac

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Palace Group Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Palace Group Estate z siedzibą przy Aleja Pokoju 29b/21, 31-564 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres palacegroupkrk1@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu