Kraków, Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
12 500 PLN
Powierzchnia
179 m2
Piętro
Parter

Biuro Nieruchomości PGE, oferuje do wynajmu atrakcyjny, 8 pokojowy lokal usługowy pod gabinety lekarskie, salon masażu, rehabilitację, kosmetologię. Każdy gabinet posiada łazienkę. 
Gabinet dostępny od 1 kwietnia 2024.

LOKALIZACJA:
Lokal zlokalizowany jest w dzielnicy Krowodrza, rejon ulicy Kościuszki. Lokal blisko Bulwarów Wiślanych. Okolica bardzo dobrze skomunikowane, tuż obok budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Wokół budynku istnieje w pełni rozwinięta infrastruktura handlowa i usługowa, tylko 10-15 minut do sklepów Lewiatan, Biedronka, Lidl. Mieszkanie znajduje się 10 minut drogi samochodem od centrum handlowego Bonarka lub GH Kazimierz, oraz sąsiadujących z nim biurowców B4B, w których znajdują się między innymi takie firmy jak: Lufthansa, State Street, Alexander Mann Solutions, Euroclear,  GlobalLogic i inne. W niedalekiej odległości znajduje się wylot na autostradę A4.

NIERUCHOMOŚĆ:
Lokal o powierzchni 180m2, znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Wejście bezpośrednio z ulicy, duże okna witrynowe. Lokal posiada recepcję,8 pokoi/każdy wyposażony w umywalkę oraz podłączoną instalację wodną. Dodatkowo w lokalu znajduje się kuchnia, pomieszczenia socjalne i 3 łazienki.

FINANSE:
 Cena najmu 12 500 PLN
 Czynsz administracyjny 1400 PLN
 Opłata za prąd, wodę  według zużycia
 Kaucja zabezpieczająca 28000 PLN

Zapraszam do kontaktu i prezentacji lokalu

KONTAKT:
T: 784 222 762
Biuro Nieruchomości PGE

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Robert Pałac

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PALACE GROUP Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PALACE GROUP Sp. z o.o. z siedzibą przy Cystersów 14/25, 31-553 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@palacegroup.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu