Michałowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
666 000 PLN
Powierzchnia
169 m2
Liczba pokoi
7


Na jesień 2022, zamieszkaj w nowym domu. Biuro Nieruchomości PGE, oferuje Państwu do sprzedaży nowy,   dom parterowy z możliwością użytkowego poddasza ,w stanie surowym/otwartym.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w gminie Michałowice, okolice Więcławic. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W okolicy istnieje bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa. Bardzo dobry dojazd do Krakowa. Najlepsza, widokowa nieruchomość w gminie Michałowice, sąsiedztwo nowych domów. W niedalekiej odległości od nieruchomości budowane są aktualnie Lidl i działa Biedronka

NIERUCHOMOŚĆ:
Do sprzedania posiadam dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 169 m² ( 217 m² powierzchni mierzonej po podłodze) w stanie Surowym Otwartym.

Usytuowany w okolicach Więcławic, w pierwszej linii zabudowy, na działce w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 6,6a z bezpośrednim zjazdem z drogi gminnej asfaltowej.

W bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstałe zabudowy domów jednorodzinnych.

Odległość do granic Krakowa to 4,5km, natomiast czas dojazdu wynosi 5minut.

Działka uzbrojona we wszystkie media:

-woda

-prąd

-gaz

-Internet światłowodowy

- oczyszczalnia ekologiczna

Dom wybudowany w oparciu o projekt indywidualny, ściany z bloczka betonu komórkowego, kryty płaską dachówką. Dom gotowy do dalszych prac instalacyjnych i wykończeniowych.


Gmina Michałowice, powiat krakowski. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 169 m², 7 pokoi, wybudowany w 2022 roku. Działka 660 m², długość działki: 14 m, szerokość działki: 9 m. Budynek w stanie surowym, otwartym. Dojazd: asfalt Media w granicy działki bezpośrednio: woda do przyłączenia, oczyszczalnia ekologiczna do przyłączenia, prąd do przyłączenia, gaz do przyłączenia
Dom w stanie surowym ( przewidziane okna 3 szybowe najnowszej generacji) z 2022 roku. Budynek bardzo ekonomiczny i przemyślany w każdym szczególe. Projekt przewiduje duży taras. Dom został wybudowany w najwyższym standardzie i funkcjonalności. Dom wykończony i wyposażony z najwyższej klasy materiałów, zbudowany z wysokiej klasy betonu komórkowego. Dach pokryty płaską dachówką, idealny pod fotowoltaike i solary.   Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z kotła gazowego z zasobnikiem. Dom został wybudowany w 2022 roku, ze szczególną starannością. Ogród bardzo ładny, do zagospodarowania, duże możliwości aranżacji.

FINANSE:
Cena sprzedaży 666 000

Zapraszam do kontaktu i prezentacji domu.

KONTAKT:
T: + 48 784222762
Biuro Nieruchomości PGE
 • Materiał: Ceramika
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Teren strzeżony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Szkoła, Gimnazjum, Sklep, Park, Żłobek, Fitnes, Kościół, Restauracja, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Zabudowa niska, Bank, Szpital, Bar, Plac zabaw, Centrum handlowe, Apteka, Basen, Hala sportowa, Bazarek, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków, Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Ekologiczne, Gazowe
Robert Pałac

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Palace Group Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Palace Group Estate z siedzibą przy Aleja Pokoju 29b/21, 31-564 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres palacegroupkrk1@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu